Otto PIPPEL (1878-1960)
Lot No.: 169
Widok na Zugspitze
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Otto Pippel
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Otto Pippel
Na odwrocie na blejtramie nalepka autorska: OTTO PIPPEL/ PLANEGG BEI MÜNCHEN z tytułem pracy odręcznie wpisanym: Blick auf die Zugspitze bei Garmisch