Wojciech GERSON (1831-1901)
Lot No.: 139
Wieśniacy na tle pejzażu, 1849-1852
olej, blacha; 34,5 x 26 cm;
olej, blacha; 34,5 x 26 cm;
Praca niesygnowana, atrybucja potwierdzona przez Janinę Zielińską (ekspertyza z 2006 roku), komisarza wystawy "Wojciech Gerson. 1831-1901. Katalog wystawy monograficznej" w Muzeum Narodowym w Warszawie w 1978 r.