Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.: 123
Kościółek na Podhalu, 1931
olej, płótno; 59,5 x 80 cm;
sygn. l. d.: Borysowski 931
sygn. l. d.: Borysowski 931