GÓRSKI (XX w.)
Lot No.: 18
Portret Ryszarda Chudoby, 1936
węgiel, papier; 60,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Górski 936.
sygn. p. d.: Górski 936.