Lot No.: 907
Biblioteczka
drewno dębowe, szkło;
Niemcy, lata 20. XX w.
dołem cokół z gładkimi ściankami; frontowe naroża mebla ścięte; drzwiczki dwuskrzydłowe, oszklone, ujęte ćwierćwałkowymi i perełkowymi listwami; szyby drzwiczek zamknięte łukowo, w narożach snycerskie zdobiny z motywem akantu; wewnątrz 4 półki;
górny wieniec opasany profilowanymi listwami i perełką;
drewno dębowe, szkło; wys. 192,5 cm, szer. 95 cm, głęb. 49 cm.
Niemcy, lata 20. XX w.
Mebel po konserwacji i przeróbkach.