Lot No.: 823
Zegarek naręczny, damski lub męski, mechaniczny
Szwajcaria, firma Audemars Piquet und Co,
2 tercja XX w.
w kolistej, złotej kopercie; tarcza emaliowana, biała, z kreskowym podziałem godzinowym i minutowym; u dołu tarczy napis: „SWISS”; otok z plecionki,
kameryzowanej brylancikami; na spodzie koperty napisy: „B 84054 / AUDEMARS PIQUET / SWISS / SWISS PATENT / No 61 78 16” oraz cecha genewska z kobiecą główką, po 1935, dla złota pr. 750;
pasek skórzany, oryginalny, z firmowymi, złoconymi tłoczeniami; zapięcie złote, z łukowatą końcówką zdobioną brylancikami, znakiem firmowym „AP / & Co” w kartuszu i próbą „750”;
złoto pr. 750 (18 K), 176 szt. brylantów o masie łącznej 0,87 ct (VS2/E-G) i 37 szt rautów brylantowych o masie 0,10 ct; 1 szt. -szafir naturalny o śr. 2 mm,
skóra z krokodyla; średnica 3 cm.
Szwajcaria, firma Audemars Piquet & Co, 2 tercja XX w.