Lot No.: 620
Plakieta porcelanowa z kompozycja kwiatową, w ramie
porcelana, farby naszkliwne, oprawa drewniana;
Niemcy - Austria ? lub Francja?, ok. poł. XIX w.
plakieta prostokątna, z bukietem mocno rozwiniętych kwiatów w wazonie ustawionym na wąskim marmurowym blacie; w bukiecie m.in. jedna biała i dwie malinowe róże, biało-wiśniowy goździk, fioletowe prymule, fioletowo-kremowy tulipan, groszki pachnące i powoje; w l. d. rogu ślad sygnatury (?). Rama drewniana prostokątna, profilowana, z licznymi uszkodzeniami (pęknięcia, ubytki, odpryski, przetarcia złoceń);
porcelana, farby naszkliwne, oprawa drewniana; plakieta porcelanowa: 18,5 x 22,5 cm, rama: 32 x 36 cm;
plakieta nie sygnowana.