Helena CYGAŃSKA-WALICKA (1913-1989)
Lot No.: 427
Wnętrze amonitu, 1968
olej, płótno;
92 x 73 cm;
olej, płótno;
92 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. C. Walicka 68
na odwrocie napis autorski: 1968 r/ 92x73cm / Helena CYGAŃSKA-/ WALICKA / „Wnętrze amonitu" oraz nalepka z BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH OLSZTYN-ZAMEK