Zenon KONONOWICZ (1903-1971)
Lot No.: 422
Martwa natura
olej, płótno;
46,5 x 61,5 cm;
olej, płótno;
46,5 x 61,5 cm;
sygn. śr. d.: Bosy
na odwrocie na krośnie napisy: Nr. 62 NR 62/ Kaktus? oraz czerwoną kredką: 3/ III 46,5 x 61,5