Romuald REGUŁA (1894-1981)
Lot No.: 421
Po kąpieli na Wisłą, 1971
olej, płótno;
151,5 x 93 cm;
olej, płótno;
151,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: R Reguła,
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: TOWARZYSTWO PRZYJACIOŁ SZTUK PIĘK w Krakowie z tytułem: Po kąpieli nad Wisłą z numerem 96 oraz odręcznie wpisanym nazwiskiem artysty oraz nalepka CENTRALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH oddział w Krakowie z odręcznie wpisanym tytułem: Kąpiel nad Wisłą (…), technika malarską, wymiarami i datą wykonania: 1971