Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.: 418
Akt w kolorze Crimson, 2012
olej, płótno;
119,5 x 79,5 cm;
olej, płótno;
119,5 x 79,5 cm;
sygn. p. g.: KaDee
na odwrocie napis autorski: hout/ Krzysztof Dudziński.pl/ dit KaDee/ 120 x 80/ t: Akt w kolorze/ Crimson/ 2012/ olej, płótno