Andrzej KONWERSKI (ur. 1941)
Lot No.: 416
Postać O., 1985
olej, płótno;
65 x 65 cm;
olej, płótno;
65 x 65 cm;
sygn. l. d.: A. Konwerski
na odwrocie na krośnie napis: 04-12-008, na blejtramie napis autorski?: „Postać O". oraz nalepka z BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH w LEGNICY z autorem, tytułem, wymiarami, techniką oraz rokiem powstania: 1985