Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 409
Żegluga, transport, lotnictwo, 1999
olej, płótno;
130 x 97 cm;
olej, płótno;
130 x 97 cm;
sygn. p. d.: 1999 / E. DWURNIK
u dołu napis: NAVICATIO. AERONAUTICA ET VECTURA
na odwrocie napisy autorskie: ŻEGLUGA / TRANSPORT / LOTNICTWO z drugiej strony na odwrocie: 5.-10. - X - 99 / E. DWURNIK / XXIII - 53 / 2549