Jan Marcin SZANCER (1902-1973)
Lot No.: 105
Mazur - projekt kostiumu
akwarela, tempera na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 35 x 25,4 cm; sygn. ołówkiem p. d.: jms;