Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)
Lot No.: 116
Studium nagiej kobiety
ołówek, gwasz, papier brązowy, 29 x 55,7 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku:
p. I. Delewska / M.W. 2 sierpień 1898 r.