Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Lot No.: 428
Cisza, 2011
olej, akryl, tusz, płótno;
140 x 150 cm;
olej, akryl, tusz, płótno;
140 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: I. Chamczyk/ „Cisza” 2011
Obraz pt. "Cisza" był prezentowany na wystawach indywidualnych: "Do twarzy mi w niebieskim" w galerii Entropia we Wrocławiu, "Dotykaj!" w galerii Strefa A w Krakowie, oraz brał udział w: wystawie pokonkursowej fundacji Zielona Marchewka w Warszawie i wystawie promującej książkę "Sztuka inwestowania w sztukę" Kamy Zboralskiej w Galerii -1 w Warszawie.