Aleksey KOZIN i Oleg MASLOV
Lot No.: 424
Mężczyźni, 1986
technika mieszana, płótno;
212 x 153 cm;
technika mieszana, płótno;
212 x 153 cm;
sygn. cyrylicą na odwrocie: A.KOZIN/ O.MASŁOW / MĘŻCZYŹNI / PŁOTNO / TECHNIKA MIESZANA /156 x 214/ 1986