Aleksander TUREK (ur. 1933)
Lot No.: 419
Kwiaty, 1983
olej, płótno;
55,5 x 46,5 cm;
olej, płótno;
55,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Turek 1983
na odwrocie na krośnie napis: Aleksander Turek-Warszawa/ „Kwiaty” 1983 r.
55 x 46,5 cm