Hans VANDERSTOK, XX w.
Lot No.: 412
Port, 1957
pastel, papier jasnobrązowy;
34 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
pastel, papier jasnobrązowy;
sygn. i dat. śr. d.: Hans Vanderstok 57 (czerwonym długopisem)