A. GUIDOTTI
Lot No.: 214
„Ciężki ładunek”
brąz patynowany;
Włochy, 1 ćw. XX w.
Koń ciągnący pod górę dwukołowy wóz wypełniony bryłami kamienia [węgla?]; z boku postać mężczyzny w kapeluszu, popychającego z wysiłkiem koło wozu; z przodu na podstawie sygnatura: „A. Guidotti”;
brąz patynowany; wys. 24 cm, dł. 38 cm, szer. 21 cm.
Włochy, 1 ćw. XX w.