Ernst Ludwig KIRCHNER (?) (1880-1938)
Lot No.: 210
Popiersie Napoleona
brąz patynowany;
Niemcy?, pocz. XX w.
w mundurze i płaszczu; głowa o młodzieńczych rysach podana do przodu i lekko opuszczona;
z boku słabo czytelna sygnatura: „KIRCHNER” (?);
brąz patynowany; wys. 14 cm, szer. 8 cm, głęb. 6 cm.
Niemcy?, pocz. XX w.