Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.: 115
Jesienne drzewa, 1966
akwarela, papier;
24,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
sygn. i dat. l. d.: podsadecki. 27.X.1966 - (ołówkiem);
na odwrocie napis: "JESIENNE DRZEWA"