Wiktor KORECKI (1890-1980)
Lot No.: 128
Młyn o zachodzie słońca
olej, tektura; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.