Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Lot No.: 124
Warszawa, 1922
olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. p. d.: TCybulski
olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. p. d.: TCybulski
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Warszawa/ 922/
podpis artysty oraz niebieską kredką: N 59