L. HWEDCZUK, XX w.
Lot No.: 314
Bez tytułu, 1979
linoryt dwubarwny, papier; 39 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. ołówkiem p. d. L. Hwedczuk - 79 r.(cyrylicą) oraz na płycie