Malarz nieokreślony, angielski?, XIX w.
Lot No.: 152
Pejzaż z rzeką i mostkiem
olej, płótno obcięte z czterech stron,
dublowane; 29,5 x 49,5 cm;
dublowane; 29,5 x 49,5 cm;