Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.: 131
Dworek polski w jesiennym świetle
olej, tektura; 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTETR-JANOWSKA