Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.: 126
Jasne wybrzeże, 1936
olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie nalepki: nalepka wystawowa z Muzeum Okręgowego w Sandomierzu z tytułem: Jasne wybrzeże, datą powstania
obrazu: 1936, oraz nr kat: 70; 2 nalepki wystawowe (znacznie uszkodzone) z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie (?), na jednej z nich nr 39533 z data 1937, na drugiej nr 1224(...);
oraz nalepka z odręcznym napisem: Aneri (Irena Weissowa) / Adres: Kraków Krupnicza 31/ Jasne Wybrzeże Bałtyk / Jastrzębia Góra (olej)/ wymiar 33 x 45 cena 2 000 zł