Wojciech WIESS (1875-1950)
Lot No.: 108
Akt siedzącej kobiety
ołówek, akwarela, karton;
59,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)