Lot No.: 823
Krucyfiks
drewno palisandrowe, brąz złocony;
Austro-Węgry?, k. XIX w.
ramiona krzyża drewniane, brzegi profilowane, opasane perełką; figura Ukrzyżowanego i tabliczka z napisem "INRI" - z brązu złoconego;
na podpórce pod stopami Chrystusa - sygn. "Jh STOFFEL";
drewno palisandrowe, brąz złocony; 44,2 x 22,5 x 4,5 cm.
Austro-Węgry?, k. XIX w.