Krzysztof DUDZIŃSKI - KA-DEE (ur. 1953)
Lot No.: 431
Akt na krześle, 2013
akryl, płótno;
120 x 70 cm;
akryl, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee/ 2013
Na odwrocie napisy autorskie: Krzysztof Dudziński/ KaDee/ tytuł: Akt na krześle/ 120 x 70 cm, akryl + płótno/ 2013