Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Lot No.: 428
Martwa natura z melonem, 2012
olej, tektura;
70 x 76,5 cm;
olej, tektura;
70 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: TK w kółku/ 2012/ TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napisy autorskie: 70 x 76/ TK w okręgu/ 2012 / TOMASZ/ KARABOWICZ/ WARSZAWA