Zdzisław OTELLO HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 419
Klaudia - zaskakiwała mnie luźnymi pomysłami, które musiałem zwilżać wiosną, 1991
olej, płótno;
97 x 130 cm;
97 x 130 cm;