Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Lot No.: 414
Pejzaż jesienny, 1979
olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm
olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
Na odwrocie napisy autorskie na płótnie: "PEJZAŻ JESIENNY"/ Art. J.LEWANDOWSKI/ ZPAP W-wa -1979
oraz na krośnie: J.LEWANDOWSKI/ Wwa ul: J. CONRADA 18/51/ "PEJZAŻ JESIENNY" - 1979