Edward DWURNIK (ur. 1943)
Lot No.: 413
Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981
olej, płótno,
97 x 146 cm;
olej, płótno,
97 x 146 cm;
sygn. p. d.: 1981 E. DWURNIK 725
l. d. napis: WARSZAWA / Kościół Św. Krzyża
na odwrocie napis autorski: E. DWURNIK/ 1981/ NR: XI - 31 - 725, nalepka wystawowa