Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 427
Pantareizm "Koncertu wiejskiego" Giorgione, 2012
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
sygn. dat. i opis p. d.: PANTAREIZM "KOCERTU
WIEJSKIEGO" GIORGIONE · ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI·2012·
Na odwrocie nalepka autorska z informacjami o pracy.