Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Lot No.: 419
Biała róża
obraz wkomponowany
w drewnianą oprawę lustra (wys. całk. 98 cm);
obraz wkomponowany
olej, akryl, płyta; 23 x 31 cm; sygn. p. d.: Olbiński