Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.: 403
Kompozycja, 2003
akwarela, papier;
28 x 21 cm ( w świetle oprawy).
akwarela, papier;
Na odwrocie sygnatura wraz z napisem autorskim: Pani Joannie/ na pamiątkę 19.XII/ Jan Tarasin 2003/ Warszawa