Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Lot No.: 401
Jabłka, 1976
olej, papier;
średn. 23 cm (w świetle owalnej oprawy);
olej, papier;
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski/ Jabłka 1976