Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.: 301
Babilon
akwaforta ręcznie kolorowana;
34,5 x 41 cm ( wymiar kompozycji);
akwaforta ręcznie kolorowana;
sygn. l. d.: T. Sętowski (ołówkiem) oraz napis: "Babilon" akwaforta EA