Leszek PINDELSKI (1902-1939)
Lot No.: 155
Pejzaż, 1933
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
sygn. p. d.: L Pindelski / 1933
olej, płótno; 91 x 135,5 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim stempel: SKRA & KARMAŃSKI / KRAKÓW.