Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.: 127
Wisła, ok. 1920
olej, tektura; 34 x 45 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
olej, tektura; 34 x 45 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
Na odwrocie nr 191 oraz nr inwentarzowy nadany po śmierci artysty: St.Cz. Inw.281 (zdublowany)
Praca ujęta w: Stanisław Czajkowski. 1878-1954; Katalog wystawy monograficznej CBWA Zachęta, Warszawa 1981, kat. poz. 191;
Stanisław Czajkowski. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Górne 2001, kat. 10