Lot No.: 120
W ogrodzie, 1906
olej, tektura; 42 x 27 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, tektura; 42 x 27 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie faksymile monogramu artysty WW niżej cyfra 4 oraz numer ze spuścizny artysty 0278;
niżej napis odręczny ołówkiem: Kalwaria 1906;
na ramie nalepka z Muzeum Mazowieckiego w Płocku