Mieczysław LURCZYŃSKI(1908-1992)
Lot No.: 116
Topole
olej, karton naklejony na tekturę; 57,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI