Maksymilian FAJANS (1827-1890)
Lot No.: 5
Warszawa
litografia na tincie, papier;
12,5 x 20,1 cm (wymiar odbitki)
litografia na tincie, papier; 12,5 x 20,1 cm (wymiar odbitki),
16 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu l. d.: M. Fajans;
napis p. d.: Odbito w Lit. M. Fajans, w Warszawie Ul. Długa 550.
oraz napis l. d.: Rys. z natury i lit. M. Fajans.; tytuł pośrodku u dołu: WARSZAWA.