Lot No.: 41
Musztardniczka
plater sygnowany,
srebro, złocenia
12,15 x 9,2 x 6,4 cm
z uchwytem, czarka złocona umieszczona na okrągłej plincie wspartej na trzech nogach z łyżeczką i pokrywką
plater sygnowany, srebro, złocenia
12,15 x 9,2 x 6,4 cm
Christofle, Paryż, Francja, 1872