Lot No.: 703
Kabaret na przyprawy
plater sygnowany; Geislingen,
Württembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
na prostokątnej, profilowanej podstawie z czterema nóżkami, dekorowanej festonami różanymi i ornamentem meandrowym, z pięcioma kolistymi wycięciami, w których umieszczone pojemniki na przyprawy ze szkła szlifowanego w owale - dwie na sól i pieprz, dwie karafinki na ocet i oliwę i musztardniczka z nakrywką i z wycięciem na łyżeczkę (brak), pośrodku wysoki, ażurowy uchwyt taśmowy, łamany;
plater sygnowany (WFM w rombie ze strusiem); wys. 29 cm, szer. 29 cm, głęb. 7 cm.
Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik , pocz. XX w.