Ignacy ZYGMUNTOWICZ(1875-1947)
Lot No.: 136
Róże
olej, płótno; 70 x 116 cm;
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
olej, płótno; 70 x 116 cm;
sygn. p. d.: I Zygmuntowicz
Na odwrocie stempel z pracowni ramiarskiej: ISKRA & KARMAŃSKI/ KRAKÓW