Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Lot No.: 101
Apoteoza Jana III Sobieskiego - karykatura
piórko, tusz, akwarela, papier;
27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
sygn. p. d.: AU