Władysław JAROCKI (1879-1965)
Lot No.: 12
Powrót z połowu
akwaforta, papier;
39,5 x 49,5 cm;
akwaforta, papier;
39,5 x 49,5 cm (odcisk płyty, arkusz obcięty po bokach);
sygn. l. d.: Wład. Jarocki (ołówkiem).
Na odwrocie nalepka z: CENTALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH ODDZIAŁ W KRAKOWIE z informacjami o pracy
(częściowo nieczytelne);